Sazināties ar mums:

+371 67 630 706

Copyrights 2013 © sia Intellog

Made by Amparo

Jūras kravu pārvadājumi

Mūsu uzņēmuma galvenais birojs atrodas skaistā ostas pilsētā Rīgā. Mūsu galvenais darbības virziens ir jūras kravu konteineru pārvadājumi (tostarp arī savu moduļu jūras konteineru sūtīšana) caur Baltijas ostām.

Pateicoties gadu gaitā gūtai pieredzei un izveidotajai sadarbībai ar kuģniecības uzņēmumiem, mēs varam izvēlēties optimālo piegādes modeli atbilstoši Jūsu prasībām. Piemēram, ja piegādes termiņi nav steidzami, mēs izvēlamies visekonomiskāko variantu, bet, kad tas nepieciešams, nodrošinām visātrāko piegādi.

Bieži uzņēmumi sadarbojas ar vienu vai nelielu skaitu Jūras līniju, kas padara tās mazāk elastīgas, bet mūsu darbs tiek organizēts savādāk:

  1. Neatkarīgi no tā, kur atrodas Jūsu krava, mūsu aģenti izvēlēsies optimālāko jūras līniju un veiks visas nepieciešamās darbības tās pārkraušanai.

  2. Pēc tam mūsu speciālisti pieņems preci Rīgas, Klaipēdas vai citu pilsētu ostās un nogādās to uz Jūsu noliktavu.

  3. Līdzvērtīgs serviss darbojas arī pretējā virzienā.

Pateicoties mūsu uzņēmuma noliktavām Rīgā, mēs varam uzglabāt Jūsu kravu tik ilgi, līdz atradīsiet tai pircēju. Cena par mūsu noliktavas pakalpojumiem vienmēr būs zemāka nekā konkurentiem, kas darbojas, izmantojot starpniekus.

Neapmierina cena par jūras konteineru pārkraušanu? Jautājiet mums! Mēs esam pārliecināti, ka būs 100% kvalitatīvāk un drošāk, ievērojot noteiktos termiņus un piedāvājot labāko cenu.  

Gaisa kravu pārvadājumi

Ja laiks ir noteicošais faktors, mēs saviem klientiem, kā ātrāko kravu piegādes veidu, vienmēr esam gatavi piedāvāt gaisa kravu pārvadājumus pa visu pasauli.

 

Protams, par ātrumu ir jāmaksā, tāpēc šis transportēšanas veids ir visdārgākais. Cik? Šo jautājumu klienti mums uzdod ļoti bieži. Jāatzīmē, kas katrs gadījums ir individuāls, jo jāņem vērā daudzas detaļas. Sākot ar to, ka gaisa kravu pārvadājumos 1 kubikmetrs kravas ir pielīdzināms 167 kg un beidzot ar to, cik ātri kravu ir nepieciešams piegādāt, kādas ir prasības un piegādes nosacījumi, vai nepieciešami papildus pakalpojumi.

 

Vienu lietu mēs varam Jums garantēt – aprēķinot izmaksas, mēs ņemam vērā visas nianses. Neatkarīgi no kravas izmēriem, svara un kravas stāvokļa, mēs piegādāsim to par optimālu cenu un visātrākajā laikā. Tie nav tukši solījumi, bet mūsu gaisa kravu pārvadājumu nodaļas moto.  

Autopārvadājumi

Savs autoparks ļauj mums piedāvāt Jums jebkādu kravu (tajā skaitā arī saliekamo) pārvadājumus Eiropas, NVS valstīs un Krievijā. Mums ir ļoti liela pieredze autopārvadājumu jomā, tāpēc zinām pat vissīkākās nianses, kas varētu rasties pārvadājumu procesā. Piemēram, mūsu klienti ir pasargāti no visiem nogurdinošiem muitas dokumentu noformēšanas procesiem.

Par nozīmīgu mēs uzskatām to, ka nodrošinām ar informāciju par Jūsu kravas pārvietošanos reālajā laikā, un tas ir iespējams tikai tad, ja strādājam bez starpniekiem.

Un vēl mēs garantējam, ka:

  • viss mūsu transports atbilst ekoloģiskajām normām EURO4 un EURO5 un var būt aprīkots ar nojumēm un platformām 20’, 40’,45’ konteineru pārvadāšanai kā arī iekārtām, kas paredzētas saldēšanas konteineru pārvadājumiem;

  • mēs esam gatavi veikt jebkādu parametru kravu transportēšanu, ieskaitot lielizmēra, negabarīta, bīstamās kravas un kravas, kurām jānodrošina īpaši apstākļi;

  • ja nepieciešams, mēs nodrošinām kravu ekspedēšanu un apsardzi;

  • mēs sazināsimies ar jums tik ilgi, kamēr mūsu automašīnas ar jūsu kravu atradīsies ceļā (jā, pat pusdienu pārtraukumos, brīvdienās un svētku dienās!)

 

Mūsu speciālisti ar prieku sniegs jums konsultācijas par jebkādiem autopārvadājumu jautājumiem, jo ir pārliecināti, ka sekmīga sadarbība sākas ar patīkamu sarunu.

 

Dzelzceļa kravu pārvadājumi

Bieži vien viena kontinenta robežās preču piegāde ar dzelzceļa transportu ir laba alternatīva autopārvadājumiem, un mēs iesakām saviem klientiem izmantot šo priekšrocību, lai samazinātu izdevumus, piegādes laiku vai arī, lai transportētu liela apjoma un negabarīta kravas.

 

Mūsu speciālisti, veidojot multimodālu pārvadājumu loģistikas maršrutus, aktīvi izmanto dzelzceļa kravu pārvadājumus.

 

Mēs veicam visu nepieciešamo, lai nogādātu Jūsu kravu pa dzelzceļu. Mūsu speciālisti spēj atrisināt vissarežģītākās situācijas un pateicoties pieredzei un kompetentai katras kravas sagatavošanai, mēs nodrošinām Jūsu kravas maksimālu drošību, sūtot to pa dzelzceļu pat uz vistālākajām kontinenta nomalēm.

 

Mēs piedāvājam pilnu dzelzceļa kravu pārvadājumu servisu – sākot no multimodālām saliekamo kravu pārvadājumu shēmām līdz pat kravu pavadīšanai ar ekspeditoru.

 

No citiem uzņēmumiem mūs atšķir mūsu darba princips – mums nav sīkumu, ir detaļas!  

Noliktavu pakalpojumi

Mūsu uzņēmumam ir sava noliktava Rīgas brīvostā, kas ļauj mums būt elastīgiem, piedāvāt saviem klientiem labākus noteikumus pārkraujot, uzglabājot un veicot citas ar kravu saistītas darbības par optimālām cenām.

Mūsu noliktava ir aprīkota ar visu nepieciešamo, lai pieņemtu, šķirotu un uzglabātu jebkuras kategorijas kravas. Pakalpojumu klāstā ietilps arī kravas diennakts apsardze. Īpašas nozīmes kravai mēs piedāvājam uzglabāšanu ostas teritorijā (piemēram, ar noteiktu temperatūras režīmu).

Pateicoties tam, ka mūsu noliktava atrodas Brīvā Ekonomiskā zonā, mūsu klientiem ir iespēja:

  • veikt izmaiņas komerciālos dokumentos kravai, kas tiek piegādāta jūras konteineros tālākai nosūtīšanai;

  • ar mehānisko transportlīdzekļu piegādāto preču pārpārdošana, neapliekot tās ar nodokļiem;

  • veikt darbības ar kravu bez muitošanas un nodrošināt tirdzniecības dokumentus.

Laika un naudas optimizācija – tas ir mūsu solījums Jums!