Jūras pārvadājumi

Mūsu uzņēmuma galvenais birojs atrodas skaistā ostas pilsētā Rīgā. Mūsu galvenais darbības virziens ir jūras kravu konteineru pārvadājumi (tostarp arī savu moduļu jūras konteineru sūtīšana) caur Baltijas ostām.

Gadu gaitā gūtā pieredze un sadarbība ar kuģniecības uzņēmumiem ļauj mums izvēlēties optimālo piegādes modeli atbilstoši Jūsu prasībām.
Piemēram, ja piegādes termiņi nav steidzami, mēs izvēlamies visekonomiskāko variantu, bet, kad tas nepieciešams, nodrošinām visātrāko piegādi.

Uzņēmumi bieži sadarbojas ar vienu vai nelielu skaitu jūras līniju – tas padara tās mazāk elastīgas, bet mūsu darbs tiek organizēts citādi:

  1. Neatkarīgi no tā, kur atrodas Jūsu krava, mūsu aģenti izvēlēsies optimālo jūras līniju un veiks visas nepieciešamās darbības tās pārkraušanai.
  2. Pēc tam mūsu speciālisti pieņems preci Rīgas, Klaipēdas vai citu pilsētu ostās un nogādās to uz Jūsu noliktavu.
  3. Līdzvērtīgs serviss darbojas arī pretējā virzienā.

Mūsu uzņēmuma noliktavā Rīgā varam uzglabāt Jūsu kravu tik ilgi, līdz atradīsiet tai pircēju. Cena par mūsu noliktavas pakalpojumiem vienmēr būs zemāka nekā konkurentiem, kas darbojas, izmantojot starpniekus.

Uzņēmums izstrādā multimodālo pārvadājumu sistēmu atkarībā no klientu vajadzībām, piedāvājot pilnu servisu

Mūsu darbības speciālisti nereti iekļauj dzelzceļa transportu, piedāvājot saviem klientiem multimodālu kravu pārvadājumu veidu, kā arī labprāt sniegs Jums bezmaksas konsultācijas par jebkuru kravas pārvadāšanu, jo mēs esam pārliecināti, ka auglīga sadarbība sākas ar patīkamu un profesionālu saziņu.

Biežāk uzdotie jautājumi

Joprojām ir atvērti jautājumi?

Jā, jūsu kravai jābūt iepakotai un/vai izvietotai uz paletes. Par preču iepakojumu atbild preču sūtītājs. Izvietošana uz paletes un nostiprināšana ar siksnām vai lentēm ir vispopulārākais pakojuma veids.

Spiediet šeit, lai uzzinātu vairāk par palešu tipiem un izmēriem.

Katrai kravai ir īpašas prasības transporta konteineriem. Šīm prasībām īpaši ir izveidoti vairāki konteineru veidu.

Spiediet šeit, lai piekļūtu ceļvedim.

Jā, mums ir pieņemšanas noliktava Rīgas brīvostā, kas padara mūs elastīgus, sniedzot mūsu klientiem labākus uzglabāšanas apstākļus un pārkraušanas iespējas. Uzglabāšana un citi noliktavu pakalpojumi ir par pieņemamām cenā.

Lasīt vairāk…

Incoterms 2010 noteikumu praktiskais ceļvedis sniedz visu nepieciešamo informāciju par katru no 11 Incoterms noteikumiem, ar vairumu diagrammām un tabulām, lai izprastu kā tie strādā un padomiem kā tos izmantot ikdienas praksē.

Spiediet šeit, lai piekļūtu ceļvedim.

Pārvadātājs ir atbildīgs par atbilstoša transporta veida izmantošanu saskaņā ar starptautiskajām konvencijām, piemēram (autotransports – Starptautiskās preču pārvadāšanas pa jūru līguma konvencijas (CMR), jūras transports – jūras pavadzīmju noteikumi (BillofLading)).

BTA Baltijas apdrošināšanas kompānijas atbildība par pārsūtīšanu 250 000 € apmērā.

Gaisa pārvadājumos pārvadātāja atbildība ir ierobežota līdz maksimāli 19 SDR par bruto preču kg (AWB apdrošināšana);

Autotransports – ne vairāk kā 8,33 SDR par bruto preču kg (CMR apdrošināšana); Jūras pārvadājumos – ne vairāk kā 2 SDR par bruto preču kg vai 666,67 SDR par vienību (B/L apdrošināšana);

Lai līdz minimumam samazinātu risku, kas rodas preču transportēšanas laikā, visiem mūsu klientiem ieteicams apdrošināt pārvadājamo kravu.

Lasīt vairāk…

PARTNERI VISĀ PASAULĒ

“INTELLOG” piedalās vairākās pārvadāšanas uzņēmumu starptautiskajās asociācijās, tam ir uzticami partneri gandrīz visās pasaules ostās un lidostās.

Atbildīga uzglabāšana

SIA Intellog ekspedīcijas pakalpojumu atbildība ir apdrošināta par summu 250 000 EUR

Sava Noliktava

Baltijas lielākajā ostā atrodas ilgtermiņa nomā Rīgas brīvostas teritorijā. Klientiem ir iespēja saņemt tranzīta, uzglabāšanas un citus ar kravu saistītus pakalpojumus par optimālām cenām.