INTELLIGENT
LOGISTICS

Mums uzticas un uz mūsu stiprajiem pleciem klienti no visas pasaules uzveļ pašu grūtāko loģistikas uzdevumu nastu, jo zina, ka saņem kvalitatīvu izpildi un rezultātu.

Mums ir gadu gaitā iegūti sakari, noformētas uzticamas loģistikas ķēdes, noslēgti tiešie līgumi ar jūras un gaisa kravu pārvadātājiem, izveidots savs autoparks.

Pagājušajā gadā piegādājām

FCL
LCL
AIR
In total

Pakalpojumi

Mēs pastāvīgi attīstām un papildinām mūsu pakalpojumu kompleksu, ņemot vērā klientu vajadzības.

Talk to us and we will resolve most complex logistics tasks!

Jautājumi

Jā, jūsu kravai jābūt iepakotai un/vai izvietotai uz paletes. Par preču iepakojumu atbild preču sūtītājs. Izvietošana uz paletes un nostiprināšana ar siksnām vai lentēm ir vispopulārākais pakojuma veids.

Spiediet šeit, lai uzzinātu vairāk par palešu tipiem un izmēriem.

Katrai kravai ir īpašas prasības transporta konteineriem. Šīm prasībām īpaši ir izveidoti vairāki konteineru veidu.

Spiediet šeit, lai piekļūtu ceļvedim.

Jā, mums ir pieņemšanas noliktava Rīgas brīvostā, kas padara mūs elastīgus, sniedzot mūsu klientiem labākus uzglabāšanas apstākļus un pārkraušanas iespējas. Uzglabāšana un citi noliktavu pakalpojumi ir par pieņemamām cenā.

Lasīt vairāk…

Incoterms 2010 noteikumu praktiskais ceļvedis sniedz visu nepieciešamo informāciju par katru no 11 Incoterms noteikumiem, ar vairumu diagrammām un tabulām, lai izprastu kā tie strādā un padomiem kā tos izmantot ikdienas praksē.

Spiediet šeit, lai piekļūtu ceļvedim.

Pārvadātājs ir atbildīgs par atbilstoša transporta veida izmantošanu saskaņā ar starptautiskajām konvencijām, piemēram (autotransports – Starptautiskās preču pārvadāšanas pa jūru līguma konvencijas (CMR), jūras transports – jūras pavadzīmju noteikumi (BillofLading)).

BTA Baltijas apdrošināšanas kompānijas atbildība par pārsūtīšanu 250 000 € apmērā.

Gaisa pārvadājumos pārvadātāja atbildība ir ierobežota līdz maksimāli 19 SDR par bruto preču kg (AWB apdrošināšana);

Autotransports – ne vairāk kā 8,33 SDR par bruto preču kg (CMR apdrošināšana); Jūras pārvadājumos – ne vairāk kā 2 SDR par bruto preču kg vai 666,67 SDR par vienību (B/L apdrošināšana);

Lai līdz minimumam samazinātu risku, kas rodas preču transportēšanas laikā, visiem mūsu klientiem ieteicams apdrošināt pārvadājamo kravu.

Lasīt vairāk…

Kāpēc mēs?

Optimāli risinājumi kravas pārvadāšanai no jebkuras vietas pasaulē!

Pieredzējusi komanda
Savs automašīnu parks
Izdevīgas cenas
Baltijas noliktava

Saņemiet piegādes piedāvājumu

Intellog SIA ir noslēgusi 12.09.2016. līgumu Nr. SKV-L-2016/762 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšanas” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.