Automašīnu pārvadājumi

Mūsu pašu autoparks ļauj sniegt jebkuras (ieskaitot kombinētas) kravas pārvadāšanas pakalpojumus Eiropā, NVS valstīs un Krievijā. Varam apgalvot, ka mums ir plaša pieredze autotransporta pārvadājumos, mēs zinām visas nianses, kas rodas šajā procesā.
Piemēram, muitas dokumentu noformēšanas piņķerīgo procesu, no kura mēs pilnībā pasargājam savus klientus.

Uzsveram, ka mēs esam gatavi gandrīz reālā laikā sniegt jums pārskatus par transportlīdzekļu pārvietošanos ar jūsu precēm, kas ir iespējams tikai tad, ja strādājam bez starpniekiem.

Un vēl steidzam jums apliecināt, ka:

  • viss transports atbilst EURO4 un EURO5 vides standartiem, un to var aprīkot ar tentiem un platformām 20″, 40″, 45″ konteineru pārvadāšanai, kā arī ar aprīkojumu refrižeratoru konteineru pārvadāšanai;
  • mēs esam gatavi veikt jebkādu kravu pārvadājumus, ieskaitot lielas, negabarīta, kā arī bīstamas kravas, kam nepieciešami īpaši apstākļi;
  • ja nepieciešams, mēs veicam ekspedīciju un eskortu ar apsardzi;
  • mēs visu laiku sazināsimies ar jums, kamēr mūsu automašīnas ar jūsu kravu ir ceļā (jā, arī pusdienlaikā, nedēļas nogalēs un svētkos!).

Mūsu speciālisti labprāt konsultēs jūs par visiem ar autotransportu saistītajiem jautājumiem, jo esam pārliecināti, ka rezultatīva sadarbība sākas ar patīkamu sarunu.

Uzņēmums izstrādā multimodālo pārvadājumu sistēmu atkarībā no klientu vajadzībām, piedāvājot pilnu servisu

Mūsu darbības speciālisti nereti iekļauj dzelzceļa transportu, piedāvājot saviem klientiem multimodālu kravu pārvadājumu veidu, kā arī labprāt sniegs Jums bezmaksas konsultācijas par jebkuru kravas pārvadāšanu, jo mēs esam pārliecināti, ka auglīga sadarbība sākas ar patīkamu un profesionālu saziņu.

Biežāk uzdotie jautājumi

Joprojām ir atvērti jautājumi?

Jā, jūsu kravai jābūt iepakotai un/vai izvietotai uz paletes. Par preču iepakojumu atbild preču sūtītājs. Izvietošana uz paletes un nostiprināšana ar siksnām vai lentēm ir vispopulārākais pakojuma veids.

Spiediet šeit, lai uzzinātu vairāk par palešu tipiem un izmēriem.

Katrai kravai ir īpašas prasības transporta konteineriem. Šīm prasībām īpaši ir izveidoti vairāki konteineru veidu.

Spiediet šeit, lai piekļūtu ceļvedim.

Jā, mums ir pieņemšanas noliktava Rīgas brīvostā, kas padara mūs elastīgus, sniedzot mūsu klientiem labākus uzglabāšanas apstākļus un pārkraušanas iespējas. Uzglabāšana un citi noliktavu pakalpojumi ir par pieņemamām cenā.

Lasīt vairāk…

Incoterms 2010 noteikumu praktiskais ceļvedis sniedz visu nepieciešamo informāciju par katru no 11 Incoterms noteikumiem, ar vairumu diagrammām un tabulām, lai izprastu kā tie strādā un padomiem kā tos izmantot ikdienas praksē.

Spiediet šeit, lai piekļūtu ceļvedim.

Pārvadātājs ir atbildīgs par atbilstoša transporta veida izmantošanu saskaņā ar starptautiskajām konvencijām, piemēram (autotransports – Starptautiskās preču pārvadāšanas pa jūru līguma konvencijas (CMR), jūras transports – jūras pavadzīmju noteikumi (BillofLading)).

BTA Baltijas apdrošināšanas kompānijas atbildība par pārsūtīšanu 250 000 € apmērā.

Gaisa pārvadājumos pārvadātāja atbildība ir ierobežota līdz maksimāli 19 SDR par bruto preču kg (AWB apdrošināšana);

Autotransports – ne vairāk kā 8,33 SDR par bruto preču kg (CMR apdrošināšana); Jūras pārvadājumos – ne vairāk kā 2 SDR par bruto preču kg vai 666,67 SDR par vienību (B/L apdrošināšana);

Lai līdz minimumam samazinātu risku, kas rodas preču transportēšanas laikā, visiem mūsu klientiem ieteicams apdrošināt pārvadājamo kravu.

Lasīt vairāk…

PARTNERI VISĀ PASAULĒ

“INTELLOG” piedalās vairākās pārvadāšanas uzņēmumu starptautiskajās asociācijās, tam ir uzticami partneri gandrīz visās pasaules ostās un lidostās.

Atbildīga uzglabāšana

SIA Intellog ekspedīcijas pakalpojumu atbildība ir apdrošināta par summu 250 000 EUR

Sava Noliktava

Baltijas lielākajā ostā atrodas ilgtermiņa nomā Rīgas brīvostas teritorijā. Klientiem ir iespēja saņemt tranzīta, uzglabāšanas un citus ar kravu saistītus pakalpojumus par optimālām cenām.